O nas

O nas

Find Work to 25 lat doświadczenia, dziesiątki sprawdzonych zagranicznych pracodawców i więcej niż 14000 zadowolonych pracowników, którzy znaleźli wymarzoną pracę za granicą.

Dzięki młodemu zespołowi łączymy nasz dorobek z elastycznością i efektywnością. Dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta, zarówno szukającego pracy, jak i pracodawcy szukającego pracownika. Utrzymujemy stały kontakt przez cały okres wykonywania pracy, roztaczamy opiekę nad pracownikami i pomagamy w razie potrzeby. Wierzymy, że dynamiczna praca, stały przepływ informacji i wzajemne zaufanie pozwolą nam usatysfakcjonować każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Pomagamy przede wszystkim w znalezieniu pracy w Niemczech, Francji i Belgii. Utrzymujemy stałe kontakty z największymi agencjami pośrednictwa pracy w tych krajach, dzięki czemu mamy wiele ofert do wyboru. Specjalizujemy się w różnych kategoriach przemysłu oraz nietypowych rekrutacjach, także na dużą skalę – za pośrednictwem naszego biura ponad 1000 pracowników znalazło pracę w niemieckim Amazonie!

Troszczymy się o zadowolenie pracodawcy z każdego naszego pracownika, dlatego kładziemy duży nacisk na rekrutację, weryfikację umiejętności i dogłębną analizę. Pod naszymi skrzydłami pracownik sprawdzi swoje zdolności i znajdzie najodpowiedniejszą pracę, a pracodawca bez większego problemu otrzyma właściwą osobę na właściwe miejsce.

Cieszymy się dobrą opinią wśród naszych klientów, którzy zostają z nami na wiele lat. Zobacz sam, jak dobre referencje otrzymaliśmy, zarówno od firm, jak i od indywidualnych klientów, w Referencjach!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dla pracowników oraz ofertą dla pracodawców . W razie jakichkolwiek pytań udzielamy informacji pod numerem 71 362 23 75. Zadzwoń już dziś i rozwiń z nami swoją przyszłość zawodową!
Nasze usługi realizujemy poprzez Agencje zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerami 13949 – Find Work Sp. z o.o., oraz 11398 – Agencja Pracy Find Work Hanka Mazerant

Numer dla osób poszukujących pracy: 666-389-243
Numer dla kontrahentów poszukujących pracowników: 784-004-241