find work agencja pracy wrocław

Możliwości zatrudnienia

find work agencja pracy wrocław

Ścieżka kariery

find work agencja pracy wrocław

Zostaw nam swoje CV

Legalizacja pracy pracowników

Legalizacja pracy pracowników

find work agencja pracy wrocław

Pytania i odpowiedzi

Praca tymczasowa

Chcesz skorzystać z naszej bazy pracodawców i znaleźć nowe zatrudnienie? Nie ma znaczenia, czy poszukujesz zatrudnienia na jeden tydzień, czy jeden rok. Będziemy z Tobą w kluczowych momentach kariery – wtedy, gdy nas potrzebujesz.

 

Zatrudnienie stałe

W obecnych czasach tzw. “rynek pracownika” rozrasta się w szybkim tempie. Ciągłe braki kadrowe pracodawcy uzupełniają pracownikami tymczasowymi, którzy coraz częściej zatrudniani są na stałe. Taki system zatrudnienia stanowi bardzo dobry sposób na znalezienie stałej pracy.

ogłoszenia o pracę, agencja zatrudnienia, find-work 18

FW Usługi Sp. z o.o.

Legalizacja pracy pracowników

FW Usługi Sp. z o.o. stanowi część grupy Find Work i od ponad 10 lat zajmuje się wsparciem związanym z legalizacją pracy i pobytu obcokrajowców. Dla naszych Klientów – indywidualnych i biznesowych przeprowadziliśmy skutecznie ponad 1250 legalizacji, umożliwiając tym samym legalny pobyt lub zatrudnienie pracowników.

W przypadku jakichkolwiek pytań – dzwoń lub napisz.
Chętnie udzielimy Ci wsparcia w zakresie legalizacji pracy lub pobytu.

Email:

info@find-work.pl

Tel/Viber:

+48 516 155 115

legalizacja-pracy-pracowników-Find-Work-Wrocław

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nasze działania to nie tylko znalezienie dla Ciebie pracy. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na podstawowe pytania. Jeśli masz jakieś inne skontaktuj się z naszym doradcą.

Zakwaterowanie dla osób przyjezdnych

Osobom przyjezdnym oferujemy pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na czas wykonywania pracy

Wypłata zaliczki

Pracownikowi może być wypłacona zaliczka na poczet wynagrodzenia. Może ona być wypłacona w pierwszym miesiącu pracy i będzie odliczona z pierwszego wynagrodzenia. To pozwoli Ci poczuć się komfortowo i bezpiecznie w pierwszych miesiącach pracy.

Wypłata wynagrodzenia

Wypłata wynagrodzenia odbywa się do 10-tego lub 15-tego dnia każdego miesiąca na konto bankowe. Nie ma możliwości wypłaty wynagrodzenia w gotówce.

Tłumaczenie dokumentów

Nasi doświadczeni konsultanci władający językami obcymi przeprowadzą z Tobą rozmowę rekrutacyjną i przetłumaczą Twoje dokumenty przed zaprezentowaniem ich przyszłemu Pracodawcy.

Wsparcie dla całej rodziny w procesie relokacji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pracowników i rozumiejąc potrzeby ich bliskich jesteśmy gotowi udzielić wsparcia w zakresie poszukiwania mieszkania dla całej rodziny, pomożemy w legalizacji pobytu bliskich.