O nas

O nas

Find Work to wieloletnie doświadczenie, setki szadowolonych Partnerów i ponad 5000 zadowolonych pracowników, którzy znaleźli z nami pracę.

Praca z młodymi, pełnymi pasji i zaangażowania ludźmi pozwala na dużą efektywność działania i łatwy i szybki kontakt. Dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta. Wierzymy, że dynamiczna praca, stały przepływ informacji i wzajemne zaufanie pozwolą nam usatysfakcjonować każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wielopoziomowa analizę potrzeb pracodawców pozwala nam odpowiednio reagować na potrzeby zmieniającego się rynku pracy oraz precyzyjnie dopasować profile kandydatów do oczekiwań naszych Partnerów. Wypracowane standardy i procesy pozwalają nam w optymalny sposób sparować oczekiwania Klientów z kompetencjami pracowników.

Doświadczenie zdobytemu przy obsłudze Klientów działających w ponad 20 branżach umożliwiło nam wypracowanie wysoce skutecznych rozwiązań zwiększających konkurencyjność naszych Partnerów i pozwalających osiągać wspólne cele biznesowe na rynkach krajowych i zagranicznych.

Dostrzegając wagę potencjału ludzkiego i odpowiadając na potrzeby rynku stale zmieniamy się dostosowując się do aktualnej sytuacji panującej na rynkach lokalnych i globalnych.

Nasze usługi realizujemy poprzez Agencje zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerwm 13949 – Find Work Sp. z o.o.