Find Work Sp. z o.o.

Find Work to wieloletnie doświadczenie, setki zadowolonych Partnerów i ponad 5000 zadowolonych pracowników, którzy znaleźli z nami pracę.

Praca z młodymi, pełnymi pasji i zaangażowania ludźmi pozwala na dużą efektywność działania i łatwy i szybki kontakt. Dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta. Wierzymy, że dynamiczna praca, stały przepływ informacji i wzajemne zaufanie pozwolą nam usatysfakcjonować każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

o nas agencja zatrudnienia find work
find work agencja pracy wrocław 1

Analiza potrzeb

Wielopoziomowa analiza potrzeb pracodawców pozwala nam odpowiednio reagować na potrzeby zmieniającego się rynku pracy oraz precyzyjnie dopasować profile kandydatów do oczekiwań naszych Partnerów. Wypracowane standardy i procesy pozwalają nam w optymalny sposób sparować oczekiwania Klientów z kompetencjami pracowników.

find work agencja pracy wrocław 2

Doświadczenie

Doświadczenie zdobytemu przy obsłudze Klientów działających w ponad 20 branżach umożliwiło nam wypracowanie wysoce skutecznych rozwiązań zwiększających konkurencyjność naszych Partnerów i pozwalających osiągać wspólne cele biznesowe na rynkach krajowych i zagranicznych.

find work agencja pracy wrocław 3

Potencjał ludzki

Dostrzegając wagę potencjału ludzkiego i odpowiadając na potrzeby rynku stale zmieniamy się dostosowując się do aktualnej sytuacji panującej na rynkach lokalnych i globalnych. Nasze usługi realizujemy poprzez Agencje zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13949 – Find Work Sp. z o.o.

Napisz do nas

Skorzystaj z naszej bazy solidnych pracowników z Polski i Europy Wschodniej. Twoja sprawa jest dla nas ważna.

[wpforms id=”102″ title=”false” description=”false”]