Oferta dla pracownika

Oferta dla pracownika

Agencja Find Work dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowała skuteczne mechanizmy wsparcia w znalezieniu pracy, a liczne kontakty umożliwiają nam wskazanie dobrego pracodawcy w różnych branżach.

Oferujemy:

 • formularz ułatwiający określenie preferencji zawodowych,
 • doradztwo personalne,
 • dziesiątki aktualnych ofert pracy,
 • weryfikacja pracodawców,
 • negocjacje jak najlepszych warunków pracy,
 • przygotowanie do wyjazdu, pomoc z formalnościami i udzielanie informacji,
 • troskliwą opiekę od chwili zrekrutowania przez cały okres zatrudnienia za granicą,
 • wsparcie przy znalezieniu mieszkania,
 • pomoc w znalezieniu najdogodniejszego transportu z domu do miejsca pracy.

Nie znasz języka?

Jeżeli to będzie konieczne, przetłumaczymy wszystkie niezbędne dokumenty i zadbamy o kontakt z pracownikami znającymi język pracodawcy dla ułatwienia kontaktów. W razie jakichkolwiek nieporozumień pośredniczymy w rozmowach i pomagamy znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapewniamy także pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Droga do zatrudnienia

 1. Wyślij swoją aplikację. Najlepiej, jeśli zdecydujesz się na konkretną ofertę, ale jeśli nie wiesz, co wybrać, przejdź do modułu, gdzie możesz zostawić swoje CV.
 2. Postaramy się powiadomić Cię mailowo, że otrzymaliśmy Twoją aplikację.
 3. Jeśli znajdziemy dla Ciebie konkretną ofertę lub jeśli spełniasz wymagania dotyczące oferty, na którą aplikowałeś, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Podczas rozmowy możesz zostać poproszony o rozmowę w języku obcym.
 4. Jeśli wszystko poszło dobrze, Twoja kandydatura zostanie przedstawiona Ppracodawcy, który może również chcieć z Tobą porozmawiać, poznać Cię podczas rozmowy telefonicznej.
 5. Pracodawca przekazuje nam informację dotyczące zatrudnienia poszczególnych kandydatów, które staramy się przekazać każdemu jak najszybciej. Staramy się również poinformować każdego kandydata, jeśli nie udało mu się zakwalifikować do danej pracy. Jeśli nie ta praca, to może następnym razem – pozostawiamy w bazie Twoje CV i będziemy się kontaktować, gdy pojawią się oferty spełniające Twoje oczekiwania.
 6. Następnie zapraszamy kandydata do podpisania umowy. W przypadku, gdy Agencja Find Work jest pracodawcą, podpisujemy wszystkie potrzebne dokumenty, aby wyrobić pracownikowi formularz A1 uprawniający do pracy za granicą. W przypadku, gdy Agencja Find Work tylko pośredniczy w znalezieniu pracowników dla pracodawcy zagranicznego, kandydat dostaje umowę, w której Agencja przedstawia wszystkie warunki pracy: wynagrodzenie, wymiar czasu pracy, przewidywaną długość kontraktu, dokładny adres pracodawcy, wszelkie prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy.
 7. Po podpisaniu dokumentów – jeśli jest to konieczne – pomagamy znaleźć odpowiedni transport, który zwykle jest kosztem pracownika dojeżdżającego do pracy. Czasem pracodawca pokrywa koszty przejazdu pracownika, o czym jest on informowany.

Zainteresowany? Zgłoś się do nas już dziś pod numerem 71 362 23 75. Obejrzyj nasze formularze do stworzenia atrakcyjnego CV! Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie Twoje pytania!

Numer dla osób poszukujących pracy: 666-389-243

Chcesz wiedzieć więcej o pracy za granicą? Przeczytaj nasz Poradnik pracownika.

Formularz

Wypełnij formularz, zajmie Ci to tylko 2 minuty!

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

W jakiej branży szuka Pan/Pani pracy?

W jakim kraju szuka Pan/Pani pracy:

Czy mówi Pan/Pani w jakimś języku obcym?

Angielski:

Niemiecki:

Francuski:

Inny - jaki? jaki poziom?

Na jak długo chce Pan/Pani wyjechać za granicę:

Jakie są Pana/Pani oczekiwania finansowe w związku z wyjazdem za granicę (po odjęciu kosztów zamieszkania, kwota "na rękę"

Od kiedy jest Pan/Pani dyspozycyjny/a do wyjazdu do pracy?

Skąd się Pan/Pani dowiedział/a o naszym biurze?


Z innego źródła – jakiego ?

Prześlij nam swoje CV

Dodaj kolejny plik

Administratorem danych jest Agencja Pracy Find Work z siedzibą w Wrocław 54-109, IŁAWSKA 45. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja Pracy Find Work moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że Agencja Pracy Find Work będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja Pracy Find Work moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.