ogłoszenia o pracę, agencja zatrudnienia, find-work 7

Praca tymczasowa

ogłoszenia o pracę, agencja zatrudnienia, find-work 9

Outsourcing procesu

ogłoszenia o pracę, agencja zatrudnienia, find-work 10

Rekrutacje stałe

Obsługa procesów biznesowych find work

Obsługa procesów biznesowych

ogłoszenia o pracę, agencja zatrudnienia, find-work 11

Spróbuj i zatrudnij

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa jest formą zatrudnienia opartą na trójstronnej współpracy pomiędzy Klientem (Pracodawcą Użytkownikiem), Pracownikiem Tymczasowym i Agencją. Wszelkie warunki pracy omawiane są z klientem, aby zapewnić najwyższy standard pracy kierowanych osób. Oferta, jaką przygotowaliśmy obejmuje szerokie spektrum korzyści naszych Klientów płynące z wyboru tej formy zatrudnienia pracowników.

pracodawca-klient
pracodawca-agencja

Outsourcing procesu

W przypadku, gdy możliwe jest wyodrębnienie procesu wewnątrz przedsiębiorstwa to najlepszym rozwiązaniem jest outsourcing.

Polega on na kompleksowej obsłudze: planowaniu, organizacji stanowiska pracy poprzez kadrę zarządzającą do wykonujących zlecenie pracowników, zarządzaniu procesem i osobami przy jednoczesnym utrzymaniu obowiązujących standardów i realizacji wymaganych wskaźników.

Najczęściej usługę outsourcingu realizujemy w oparciu o rozliczenie godzinowe za realizację usługi, lub rozliczeniem za osiągnięty efekt.

Rekrutacje stałe

Rekrutacje stałe mogą być zarówno uzupełnieniem innych usług oferowanych przez naszą Agencję takich jak Praca Tymczasowa lub Outsourcing lub stanowić oddzielną formę wsparcia Przedsiębiorstwa w dostarczeniu najlepszych pracowników.

Szybkie i skuteczne działanie pozwoli wyeliminować braki kadrowe i pozyskać odpowiednich i wykwalifikowanych kandydatów. Skutecznie realizowaliśmy rekutacje dla ponad 200 zadowolonych Klientów w takich branżach jak: logistyka, budownictwo, produkcja i wsparcie produkcji (m.in. przemysł spożywczy, metalowy, produkcja ciężka, automotive).

Nasze wsparcie może dotyczyć dostępnych na rynku pracowników z Polski oraz pracowników z zagranicy. Rekrutacja to nie wszystko. Dla optymalizacji procesu i wygody klienta udzielimy niezbędnego wsparcia w procesach związanych z zatrudnieniem. Skierowanie na badania lekarskie, podpisanie dokumentów przed zatrudnieniem, czy wsparcie w uzyskanie dokumentów dla obcokrajowców zezwalających na legalną pracę i pobyt nie stanowi dla nas problemu.

ogłoszenia o pracę, agencja zatrudnienia, find-work 12

Nasze wsparcie rozpoczyna się od pomocy związanej z rejestracją nowych podmiotów. Pomagamy nie tylko założyć, ale również wybrać najbardziej korzystne dla przedsiębiorcy rozwiązania. Oferujemy pełne wsparcie formalne i administracyjne związane z rejestracją nowych podmiotów.

W ramach świadczonych usług zapewniamy właścicielom i kadrze zarządzającej dostęp na bieżąco do informacji o aktualnej sytuacji finansowej przedsiębiorstwa.

Na co dzień zajmujemy się obsługą kilku tysięcy pracowników. Zatrudniamy i rozliczamy nie tylko pracowników rodzimych, ale i osoby z zagranicy. Oprócz standardowych usług kadrowo-płacowych mamy wieloletnie doświadczenie w legalizacji pobytu i pracy dla obcokrajowców.

Częste zmiany przepisów wymuszają na przedsiębiorcach nastawienia na ciągłe zmiany. Zapewnimy Ci zespół profesjonalistów z różnych dziedzin, którzy zrobią to za Ciebie pozwalając skupić się na Twojej głównej działalności.

Spróbuj i zatrudnij

Usługa łączy w sobie zalety pracy tymczasowej i rekrutacji stałych. Dzięki nam, zatrudnij bez ryzyka. Dzięki tej formie współpracy masz możliwość sprawdzenia kandydata wybranego specjalnie dla Ciebie a zatrudnionego przez nas na zasadzie Pracy Tymczasowej.

Po ustalonym okresie, decydujesz, czy Osoba spełnia Twoje oczekiwania i czy zatrudnić Pracownika w swoich strukturach. Zyskujesz elastyczność i redukcję kosztów związanych z rekrutacją.

oferty pracy wrocław agencja praca tymczasowa find-work 6